Orbán-napi Borünnep Hajóson

Printer-friendly version

Program

PÉNTEK

IDÕPONT

PROGRAM

HELYSZÍN

16:00

„Szõlõ, Bor, Zarándoklat” - élménybeszámoló

Zarándokház

18:00

„Szõlõ, Bor, Zarándoklat” - kiállításmegnyitó

Múzeum Pince

21:30-

Tornádó koncert

Nagyszínpad

02:00

Zárás

 

SZOMBAT

9:00

I. Orbán napi fõzõverseny

Présház utca

10:00 - 18:00

Egész napos gyerekfoglalkoztató Pónilovaglás

Cabernet Terasz

11:00

Bábelõadás: Mikropódium Családi Bábszínház - Gulyás Terka

Cabernet Terasz

12:00

Fõzõverseny zsürizése

 

13:30

Pavanne felvonulás

Hajósi fúvószenekar: Himnusz

A 38. Orbán-napi Borünnep ünnepélyes megnyitója

Kovács borház - Kisszínpad

Kisszínpad

14:00

A Szent Orbán Borlovagrend lovagjainak ünnepélyes felvonulása a Pavanne vásári zsonglõrök kíséretében.

Kisszínpad - Nagyszínpad

 

14:30

 

A Szent Orbán Borlovagrend új lovagjainak avatása, borkirálynõ választás, ünnepi beszéd

Hajósi Fúvószenekar koncertje

Nagyszínpad

15:30

A Hajósi Hagyományõrzõ Sváb Kórus bemutatója

Nagyszínpad

16:00

Bábelõadás: Ördögszekér Kompánia

Cabernet Terasz

16:00

Fõzõverseny - eredményhirdetés

Nagyszínpad

16:30

Rózsa Sándor elfogási kísérlete - betyárelõadás

Nagyszínpad

17:00

A Császártöltési Néptánccsoport mûsora

Nagyszínpad

17:30

Gyerekkoncert: A Galóc Együttes zenél

Cabernet Terasz

18:30

Gypo Circus koncert

Nagyszínpad

20:00

Széljáró Balladás koncert

Cabernet Terasz

21:00

Supernem koncert

Nagyszínpad

23:00

Nacked Truckers - rockabilly show

Nagyszínpad

00:30

After Party DJ Gedzoval

Nagyszínpad

03:00

Zárás

 

VASÁRNAP

10:00 - 18:00

Egész napos gyerekfoglalkoztató Pónilovaglás

Cabernet Terasz

11:00

Bábelõadás: Cserregõ Bábtársulás - Az aranytojást tojó tyúk

Cabernet Terasz

12:30

Kecskédi Néptánc Egyesület elõadása

Nagyszínpad

13:00

Szettele József hajósi harmonikás muzsikál

 

13:30

Érsekhalmi Hagyományõrzõ Népdalkör énekel

Nagyszínpad

14:00

Nemesnádudvari Német Nemzetiségi Hagyományõrzõ Tánccsoport

Nagyszínpad

14:00

Kajárpéci Vízirevû Társulat: Nyilvános akasztás az Orbán szobornál

Orbán szobornál

14:30

Homokmégyi Hagyományõrzõ Tánccsoport

 Nagyszínpad

15:00

Gyenesdiási Dalárda Népdalcsokra

Nagyszínpad

15:30

Dusnoki Biser Tánccsoport

Nagyszínpad

15:50

Haibl Bence hajósi harmónikás

Nagyszínpad

16:00

Hajósi Hagyományõrzõ Sváb Néptánccsoport és Kórus

Nagyszínpad

16:00

Gyerekkoncert: A Gágogó Együttes zenél

Cabernet Terasz

17:30

Kajárpéci Vízirevû: A kajárpéci Otelló c. elõadás

Cabernet Terasz

18:00

Góbé koncert

Nagyszínpad

20:00

Ivan & The Parazol koncert

Nagyszínpad

01:00

Zárás

Beküldve: 2018-05-17
  • Magyar
  • English

User login

Általános bejelentkezés:
Facebook bejelentkezés:

Hírlevél

Mindig naprakészen legfrissebb híreinkből!

1 %

Magyar zarándokutak